Propojení...

VÝROBNÍ OPERÁTOR, bezprašné prostředí, až 28 000 Kč/měs.

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 100 - 28 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-21-244696

Popis pozice

Váháte se změnou zaměstnání nebo jste aktuálně volní? Vadí Vám prašné prostředí a přesto chcete pracovat ve výrobě? Nabízíme pozici VÝROBNÍ OPERÁTOR v čistém a bezprašném pracovním prostředí!

Průměrný čistý výdělek PO ZAUČENÍ je 21 000 Kč/měs. ČISTÉHO a zároveň možnost PŘECHODU DO KMENOVÉHO STAVU po šesti odpracovaných měsících!

Déle už neváhejte a zareagujte IHNED.

Náplní práce je OBSLUHA VÝROBNÍ LINKY, KONTROLA KVALITY a DROBNÁ ADMINISTRACE VÝROBNÍ DOKUMENTACE.

Lokalita: Praha 10

Třísměnný provoz (ranní - odpolední - noční) od pondělí do pátku.

Požadavky

  • zkušenosti s prací ve výrobě výhodou
  • manuální zručnost
  • svědomitost a zodpovědnost
  • ochota práce ve třísměnném provozu
  • odolnost proti stresu

  • VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši 10% z hrubé mzdy po zkušební době
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • příplatky za odpolední a noční směny
  • jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok po zkušební době
  • BEZPRAŠNÉ PRACOVNÍ PROSTŘEDÍ

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Výroba | Směna | Kvalita | Production Operator