Propojení...

VÝROBA - nástup 22 100 Kč/měs., po 3 měsících navýšení

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 22 100 - 28 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244698

Popis pozice

Máte alespoň krátkou zkušenost s prací ve výrobě? Nabízíme DLOUHODOUBOU a STABILNÍ práci!

ČISTÁ MZDA PO ZAUČENÍ min. 21 000 Kč/měs.!

Dále nabízíme:

  • NÁSTUPNÍ mzda 22 100 Kč/měs
  • Po 3 měsících NAVÝŠENÍ na 23 100 Kč/měs.
  • Po 3 měsících PRAVIDENÉ MĚSÍČNÍ BONUSY - 10% ze základní mzdy
  • 10 000 Kč na rok na KULTURNÍ VYŽITÍ
  • PRAVIDELNÝ směnový PŘÍPLATEK 1 500 Kč
  • ROČNÍ BONUSY vyplácené VŽDY S BŘEZNOVOU MZDOU
  • 25 dnů DOVOLENÉ
  • OBĚDY za 30 Kč
  • ZKRÁCENÁ pracovní doba - 7,5 h/den
  • Až 5 dní SICK DAYS
  • ODMĚNA za doporučení nového zaměstnance 10 000 Kč
  • ČISTÉ pracovní prostory
  • BEZPRAŠNÉ pracovní prostředí
  • 3. směnný provoz (6:00 - 14:00, 14:00 - 22:00, 22:00 - 6:00)

Lokalita: Praha 10 - dobrá dostupnost autobusem od metra Chodov, Kačerov, Opatov, Černý Most, Vysočanská

Napište ihned a sejdeme se s Vámi už zítra!

Požadavky

  • zkušenost s prací ve výrobě
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • ochota pracovat ve třísměnném provozu

  • VÝKONOSTNÍ BONUS ve výši až 10% z hrubé mzdy po zkušební době
  • NADSTANDARDNÍ PŘÍPLATKY za práci přesčas a o víkendu
  • příplatky za odpolední a noční směny 500 Kč nebo 1 500 Kč
  • jeden TÝDEN DOVOLENÉ NAVÍC
  • OBĚDY či VEČEŘE v areálu pracoviště ve výši 30 KČ
  • nárok na FLEX PROGRAM ve výši 10 000 Kč/rok ihned po zkušební době

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=brigady-docasna-prideleni

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Dělník | Operátor | Výroba | Směna | Montáž | Production Operator