Propojení...

VÝPOMOC DO ODDĚLENÍ FINANCÍ, 100 Kč/hod.

Lokalita Prague
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 100 Kč/hod.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-240730

Popis pozice

Pro našeho klienta, mezinárodní farmaceutickou společnost, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici VÝPOMOC V ODDĚLENÍ FINANCÍ.

Ideální je flexibilita na 6-8 hodin/denně.

Pracovní náplní je především:

  • administrativní výpomoc v účetním oddělení a práce s MS Excel
  • vyhledávání dokladů v interní databázi

Nástup: ihned
Lokalita: Praha 4
Plat:100 Kč/hod.

Požadavky

  • Časově flexibilní student VŠ ekonomického směru
  • MS Office znalost výhodou
  • Anglický jazyk na mírně pokročilé úrovni
  • Ochota a pečlivý přístup k práci,
  • Příjemné vystupování

Benefity

  • mezinárodní prostředí
  • praxe do budoucna

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Ostatní | Data entry | Obecný | Administration