Propojení...

VEDOUCÍ ZAHRANIČNÍHO OBCHODU | Pelhřimovsko

Lokalita Pelhřimov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 45 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Gebrtová Kamila
Referenční číslo 6-13-247444

Popis pozice

Obchodníci na Vysočině, tohle je příležitost i pro Vás! Jsme nadnárodní výrobní společnost a po dlouhých letech hledáme nového Vedoucího zahraničního obchodu. Máte obchodní zkušenosti, dokážete vést a motivovat menší tým lidí a hovoříte plynule německy nebo anglicky? Pak můžeme pokračovat v jednání.

Vaším úkolem bude:

  • odpovědnost za efektivní obchodní činnost v rámci skupiny (interní obchod) a směrem k zákazníkům
  • udržování velmi dobré úrovně stávajících obchodních vztahů
  • zodpovědnost převážně za zahraniční teritoria (Německo, Anglie, Itálie, Francie) + ČR
  • vedení menšího týmu obchodních referentů
  • spolupráce při plánování výroby a zajištění expedice zakázek k zákazníkovi
  • úzká spolupráce s vedením společnosti, pravidelný reporting jednateli, obchodní analýzy
  • cestování minimálně (převážně obchod z kanceláře)

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání
  • obchodní praxe, zahraniční obchod a výrobní společnost výhodou
  • zkušenosti s vedením menšího týmu, manažerské schopnosti
  • NJ nebo AJ aktivně na úrovni pro denní komunikaci slovem i písmem
  • MS Office (především Excel!)

Osobnost:
  • komunikativní osoba, aktivní přístup
  • silná orientace na potřeby zákazníka
  • schopnost pružně reagovat na změny

  • fixní mzda dle předchozích zkušeností až do výše 50 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • mobilní telefon, notebook
  • příspěvek na životní připojištění
  • příspěvek na stravování
  • vzdělávací kurzy, školení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Obchod | Obchodní manažer | Manažer | Engineering | Export | Technický produkt | Strojírenství | Sales manager