Propojení...

VEDOUCÍ VÝROBY, Táborsko

Lokalita Tábor
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 8 dny
Kontaktní osoba Stępowska Ewa
Referenční číslo 7-21-247192

Popis pozice

Máte zkušenost z výrobní společnosti jako vedoucí výroby? Pak využijte příležitost a pošlete nám svůj životopis.

Náplní Vaši práce bude:

  • plánování a řízení výroby, zabezpečení její chodu
  • koordinace a kontrola výsledků práce svěřeného útvaru
  • vedení porad
  • spolupráce se zahraničními specialisty
  • dohled nad kvalitou výroby
  • vyhodnocování a reportování výsledků

Požadavky

  • VŠ vzdělání
  • praxe 2-5 let na pozici (asistenta) vedoucího výroby
  • řidičský průkaz sk. B
  • týmovost, ale i samostatné rozhodování
  • AJ a znalost štíhlé výroby výhodou

Benefity

  • interní/externí školení
  • podpora jazykového vzdělávání
  • bonusy/prémie
  • příspěvek na doplňkové penzijní spoření se státním příspěvkem
  • poukázky na volnočasové aktivity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=vyroba-provoz

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Vedoucí | Výroba | Associate producer