VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Plný úvazek
Mzda
65 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
8-18-406011
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti se správou budov, provozu a skladu? Dokážete přebrat odpovědnost a vést tým lidí?

Pak hledáme právě Vás!

Jako vedoucí údržby budete mít na starost:

  • Vedení údržbářského týmu a zajištění provozuschopnosti.
  • Analýza dat, prevence a nápravná opatření.
  • Zlepšování procesů a dodržování legislativy.
  • Technická podpora, projektové řízení a dokumentace.
  • Komunikační a organizační dovednosti.
  • Zaměření na detaily a dodržování termínů.
Požadavky
  • Technické vzdělání, vyhláška 50 § 6 a angličtina.
  • Znalost PC a MS Office.
  • Vedení lidí, technické znalosti a proaktivní přístup.
  • Týmová práce a organizační dovednosti.
Benefity
  • 25 dní dovolené
  • roční bonusy
  • 100Kč/den stravenka
  • příspěvek na penzijní pojištění