Propojení...

Team leader| Personalistika a recruitment | Grafton

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 60 000 Kč
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Rigóová Nikola
Referenční číslo 18-12-287108

Popis pozice

Chcete vést úspěšný tým konzultantů v naší divizi Prague Perm General? Chtěl/a byste skloubit vedení lidí s náborem?
Tak se přidejte k nejvýznamnější personální agentuře v České republice a pracujte pro Grafton!

Co budete jako Team leader dělat?

  • zodpovídat za výsledky týmu
  • motivovat a vést tým HR konzultantů
  • pečovat o přidělené klienty a řešit s nimi potřeby náboru
  • zastřešovat výběrové řízení svých kandidátů
  • hledat nové obchodní příležitosti
a v neposlední řadě se účastníte firemních setkání a akcí, kterých rozhodně není málo. :-)

Požadavky

Co by měl mít ideální kandidát?
  • praxi s recruitmentem
  • zkušenosti s vedením lidí nebo motivaci je vést
  • pokročilou znalost anglického jazyka - pro komunikaci s klienty a kandidáty
  • proaktivní, pozitivní přístup
  • profesionální vystupování

Benefity

Co můžeme nabídnout my?
  • až 12 dní volna navíc (z toho 2 sick days)
  • Cafeterie v hodnotě až 14 400 Kč/rok
  • stravenky v hodnotě 80 Kč/den
  • Multisport karta
  • jazykové vzdělávání na pracovišti hrazené firmou
  • telefon s tarifem pro soukromé použití bez nutnosti doplatku
  • penzijní připojištění 6 000 Kč/rok (po 2 letech u firmy)
  • luxusní kanceláře v Palladiu v centru Prahy

HR a administrativa a právo | HR | Recruiter | Specialista | Manažer | Vedoucí týmu | Sales team manager