Propojení...

VEDOUCÍ TÝMU - IT VÝVOJ, OLOMOUC!

Lokalita Olomouc
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 12 dny
Kontaktní osoba Tomíček Jakub
Referenční číslo 12-10-232288

Popis pozice

  • vedení vývoje a dohlížení na vývoj softwaru realizovaný vývojovým týmem
  • těsná spolupráce s vývojovým týmem, určování priorit, produktů a nástrojů, které jsou pro vývoj potřeba
  • v této souvislosti je nutné brát v úvahu celkovou architekturu systému, a také analýzu - síťového provozu, monitorování i managementu
  • motivování jednotlivých členů týmu
  • spolupráce při získávání nových členů týmu s personálním oddělením

Požadavky

  • zkušenost s vývojem webových aplikací (.NET, MVC, C#)
  • znalost frontendu (HTML5, Javascript, AJAX, jQuery)
  • zkušenost s vývojem tier 3 aplikací
  • zkušenost s (např. Bug Tracking, Version Control Systems)

Výhodou:
  • znalost SCRUM, KANBAN
  • zkušenost s MS Azure, NoSQL, ORM (NHibernate)

Benefity

5 týdnů dovolené
4 sick days
obědy zdarma v okolí kanceláře
pružná pracovní doba
možnost home office
další výhody (firmení produkty zdrama, mobilní tarif zdarma, ...)

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=it-telekomunikace

IT a telekomunikace | Vývoj sw a analýza | Vedoucí týmu | .NET | C# | Javascript | HTML | IT Analyst