Propojení...

VEDOUCÍ TECHNOLOG - AUTOMOTIVE

Lokalita Nymburk
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Šišková Júlia
Referenční číslo 2-30-240821

Popis pozice

Pro výrobce a vývojového dodavatele plastových výrobků a systémů pro automobilový průmysl s více než 60letou tradicí hledáme aktuálně kandidáta na pozici:

Co je náplní práce?

  • vést menší tým technologů v dané oblasti (vstřikování, montáže)
  • koordinovat stanovení norem, výrobních postupů, pracovních instrukcí a parametrů pro výrobu
  • zajišťovat požadavky na stroje a zařízení a projednávat je v rámci výběrových řízení
  • koordinovat optimalizaci ve výrobě, analýzy vad a realizace nápravných opaření
  • stanovovat a ovlivňovat způsobilost strojů a procesů
  • řídit změnové a odchylkové řízení

Požadavky

  • SŠ/VŠ technické vzdělání