Propojení...

VEDOUCÍ STROJÍRENSKÉ VÝROBY s AJ a NJ

Lokalita Jihočeský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 7 dny
Kontaktní osoba Labajová Adéla
Referenční číslo 7-30-222674

Popis pozice

Hledáme zkušeného Výrobního manažera pro vedení strojírenské výroby v Českých Budějovicích.

Budete zodpovědný/á za řízení výrobní divize cca 150 lidí, do vaší kompentence bude spadat TPV, výroba a obchodní oddělení.

Požadavky

VŠ vzdělání ( ideálně strojní )
Angličtina umožňující profesionální práci, němčina alespoň mírně pokročilá
Minimálně pětiletá zkušenost na podobné pozici
Zralá osobnost s přirozenou autoritou a vysokou mírou zodpovědnosti

  • manažerská pozice, mzda a benefity budou předmětem jednání
  • služební byt a automobil
  • pružná pracovní doba
  • balíček zaměstnaneckých výhod
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zázemí stabilní prosperující firmy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Vedoucí | Ředitel | Manažer | Ocel | Výroba | Strojní | Associate producer