Propojení...

VEDOUCÍ SMĚNY - AUTOMOTIVE

Lokalita Nymburk
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Šišková Júlia
Referenční číslo 2-30-240789

Popis pozice

Pro výrobce a vývojového dodavatele plastových výrobků a systémů pro automobilový průmysl s více než 60letou tradicí hledáme aktuálně kandidáta na pozici:

Co je náplní práce vedoucího směny?

  • řídí provoz směny za oblast logistiky, výroby, kvality a technického úseku
  • vede směnu, plní plány výroby a úkoly ve stanoveném množství, kvalitě, sortimentu a času
  • zajišťuje řešení nestandardních situací
  • provádí kontrolu stavu výrobků ve skladech a porovnání s požadavky zákazníka
  • pracuje v systému SAP - provádí kontrolu správnosti odvádění materiálů do informačních systémů
  • vede porady směn
  • reportuje vedení závodu

Požadavky

  • SŠ vzdělání, technický směr výhodou
  • praxe v logistice podmínkou
  • zkušenosti s vedením pracovního týmu, organizační schopnosti
  • znalost anglického nebo německého jazyka výhodou
  • MS Office, SAP výhodou
  • zkušenosti s obsluhou VZV výhodou
  • časová flexibilita (nepřetržitý provoz)
  • ŘP sk. B

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • dotované stravování
  • pružná pracovní doba
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • možnost odborného rozvoje

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a provoz | Průmysl | Výroba a průmysl | Specialista | Inženýr | Kvalita | ISO/TS 16949 | Foreman