Propojení...

VEDOUCÍ SKLADU, od 30 000 Kč

Lokalita Pardubický kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Černěnková Eva
Referenční číslo 5-10-237233

Popis pozice

Pro našeho významného klienta, působícího v oblasti elektrotechniky, hledáme vhodného kandidáta na pozici VEDOUCÍ SKLADU.

Pracujte ve společnosti, kde získáte jedinečnou příležitost neustále se rozvíjet !

Náplní práce VEDOUCÍHO SKLADU je:

  • řízení procesů ve skladu - příjem/výdej zboží
  • zodpovědnost za skladové hospodářství
  • vedení podřízených
  • použití metody FIFO

Požadavky

  • předchozí praxe na obdobné pozici
  • ideální zkušenost z elektrovýroby
  • znalost MS Office
  • zkušenost s vedením lidí

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy ke mzdě a v případě zisku roční odměny
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na penzijní připojištění (ve výši 3 % z hrubé mzdy)
  • možnost dalšího vzdělávání v jazykových kursech, v programu firemního vzdělávání
  • možnost dalšího profesního růstu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Engineering | Vývoj sw a analýza | Elektrotechnika | Elektronika | Inženýr | Specialista | Zákaznická | Produkt | Store Foreman