Propojení...

VEDOUCÍ SKLADU

Lokalita Rokycany
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 33 000 Kč/měs.
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Ulč Daniel
Referenční číslo 9-21-247273

Popis pozice

  • evidence přijatého a vydaného materiálu a statistickou evidenci skladového hospodaření
  • zodpovědnost za vedení týmu skladu a koordinaci všech skladových operací
  • zajištění dodržování technologických a pracovních postupů ve skladu
  • řešení provozních problémů
  • vedení evidence požadavků na materiál z jednotlivých pracovišt
  • aktivní podíl na zlepšování procesů (efektivita, produktivita práce, zvyšování kvality…)
  • dohled nad regulérním průběhem inventur
  • zajišťování dodržování bezpečnostních a protipožárních předpisů v celém skladu

Požadavky

Kandidát by měl mít:
  • SŠ vzdělání
  • praxi na obdobné pozici ve výrobní
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • aktivitu, flexibilitu a odolnost vůči stresu
  • schopnost komunikovat v Angličtině

Benefity

Společnosti nabízí:
  • závodní stravování
  • sociální připojištění
  • platy navýšené o inflaci
  • velkou stabilitu společnosti!
  • firemní "taxi"

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/vyroba-provoz/

Výroba a provoz | HR a administrativa a právo | Administrativa | Zákaznický servis | Výroba a průmysl | Vedoucí týmu | Operátor | Telesales | Manažer | Týmová | Senior | Recepce | Executive | Back office | Aktivní | Call centre | Green field | Práce na směny | Rezervace | Storeman / Operator