Vedoucí projektů - automotive

Plný úvazek
Mzda
55 000 - 70 000 Kč
Referenční číslo
9-10-399895
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Chcete se starat o nové projekty a zároveň být ve spojení se zákazníkem?

Zajímá Vás práce pro dynamickou mezinárodní společnost?

Z pozice Projektového vedoucího budete mít na starosti plánování, řízení a koordinaci projektů. Zodpovědný budete za náběh nových projektů do výroby a řešit preventivní opatření či analýzy technických problémů sériové výroby.

Máte vynikající vyjednávací schopnosti a anglický jazyk Vám nědělá problém?

Pošlete nám svůj životopis a rádi se vám ozveme.

Požadavky
  • SŠ nebo VŠ vzdělání technického zaměření
  • Praxe s vedením projektů v automotive společnosti výhodou
  • Znalost elektroniky (zkušenost alespoň s produktem v oblasti elektroniky)
  • Znalost nástrojů řízení projektů
  • Pokročilá znalost AJ
  • Znalost MS Office (Excel)
Benefity
  • možnost nástupu IHNED
  • 5 týdnů dovolené
  • roční bonusy
  • zajímavé mzdové ohodnocení
  • stravenková karta (140 Kč na den) - 55 % hrazeno zaměstnavatelem
  • příspěvek na penzijní i životní pojištění
  • příspěvek na dopravu
  • pracovní mobilní telefon a notebook