VEDOUCÍ PROJEKTOVÉHO TÝMU s AJ

Plný úvazek
Mzda
60 000 - 75 000 Kč
Referenční číslo
6-10-354684
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

I V TÉTO DOBĚ POKRAČUJÍ VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ. VYUŽIJTE VOLNÉHO ČASU A POŠLETE VÁŠ ŽIVOTOPIS, ODBAVÍME VÁS 100% ONLINE BEZ NUTNOSTI OSOBNÍ NÁVŠTĚVY.

Máte zkušenosti s vedením projektů ve výrobní společnosti? Komunikujete plynně anglicky? Rádi byste posunuli svojí kariéru ? Pokud ano, tak čtěte dále!

Hledáme zkušeného Projektového manažera, který se ujme vedení projektového týmu v automotive výrobní společnosti. Zároveň od Vás očekáváme, že i Vy přímo budete zavádět nové projekty do výroby – APQP. Další nedílnou náplní práce bude tvorba procesní FMEA, spolupráce na tvorbě kontrolních plánů, aktualizací norem či zpracovávání vývojových diagramů, 8D reporting apod. Kooperace s obchodním oddělením a vyhodnocování nákladů jednotlivých projektů.

Na platových podmínkách se velice rádi dohodneme k oboustranné spokojenosti s ohledem na Vaše znalosti a zkušenosti.

Požadavky
  • technické vzdělání
  • zkušenosti na stejné nebo podobné pozici, znalost IATF 16949
  • AJ pro denní komunikaci slovem i písmem, NJ je velkou výhodou
  • silné organizační schopnosti a analytické myšlení
  • praxe ve vedení projektového týmu ve výrobní společnosti velkou výhodou
  • ŘP sk B
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • každoroční valorizace platu
  • placené vzdělávání, kurzy AJ, NJ
  • dotované závodní stravování
  • plat + 20% bonusy