Propojení...

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ SERVISU

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 8 dny
Kontaktní osoba Ptáčková Andrea
Referenční číslo 2-40-247423

Popis pozice

Významná společnost v oblasti elektroinstalací a technického zabezpečení budov hledá posilu týmu na pozici:

Náplň práce:

  • vedení a motivace týmu servisních techniků a dispečerů (24/7)
  • koordinace jednotlivých profesí - elektromontér, instalatér/topenář, zámečník
  • kontrola kvality práce a jednotlivých výstupů zakázek
  • komunikace se stávajícími zákazníky, dodavateli, partnery
  • získávání nové klientely
  • zodpovědnost za naplnění cílů, harmonogramu a rozpočtu projektů a zakázek
  • reportování vedení společnosti

Požadavky

  • min. SŠ technické vzdělání (ideálně se zaměřením na elektrotechniku)
  • relevantní zkušenosti v oblasti elektro servisu / instalací - klimatizace, rozvaděče, M&R, osvětlení, apod.
  • zkušenost s vedením alespoň malého kolektivu (5-10 zaměstnanců) je nutná
  • nadstandardní komunikačni a negociační schopnosti
  • znalost anglického jazyka výhodou

Benefity

  • zázemí stabilní úspěšné firmy
  • kariérní růst
  • zajímavé projekty
  • konkurence schopný plat, včetně bonusového ohodnocení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=stavebnictvi-a-reality

Stavebnictví | Engineering | Správa budov | Elektronika | Koordinátor | Konzultant | Manažer | Plánovač | Specialista | Technik | Supervizor | Klientské změny | Reklamace | Elektro | TZB | Projekt | Retail | Správa budov | Facility Manager