Propojení...

VEDOUCÍ ODDĚLENÍ LOGISTIKY, NJ

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Tomíček Jakub
Referenční číslo 12-13-232580

Popis pozice

Jste zkušený logistik a máte praxi ve vedení týmu lidí? Domluvíte se německy? Tak je to šance pro Vás.

Náplň práce:

  • zodpovědnost za oddělení logistiky (příjem, expedice, sklady...)
  • koordinace týmu lidí
  • spolupráce s ostatními odděleními
  • optimalizace logistiky, spedice..

Požadavky

  • vysokoškolské vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici podmínkou
  • schopnost domluvit se německy
  • silná osobnost

Benefity

  • stabilní zázemí nadnárodní společnosti
  • příjemné a moderní pracovní prostředí
  • možnost dalšího vzdělávání, školení a profesního rozvoje
  • motivující finanční ohodnocení + další benefity
  • školení u mateřské firmy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=obchod-marketing

Obchod a marketing | Logistika | Manažer | Distribuce | Sklad | Technický produkt | Logistika | Kamionová přeprava | Logistician