Propojení...

VEDOUCÍ NOVÝCH PROJEKTŮ

Lokalita Mladá Boleslav
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 65 000 - 80 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244574

Popis pozice

Hledáte profesní růst a vyšší finanční ohodnocení? Nabízíme příležitost získat zajímavou práci v profesionálním prostředí na pozici:

Jaká je náplň práce?

  • plánování nových projektů nebo transferů výroby
  • řízení náběhu výroby v závodě
  • koordinace členů projektového týmu každého projektu (4-5 členů týmu)
  • práce s výrobními daty, plánování kapacity robotů a důležitých investic
  • plánování výrobního procesu pro nové produkty (FMEA)
  • zabezpečení dodávek nakupovaných dílů a předsériových dílů a zařízení
  • nastavení procesu ve spolupráci s technologií a nastavení supply chain s logistikou
  • optimalizace při náběhu nového projektu do sériové výroby
  • pravidelná komunikace se zahraniční centrálou, přímý report programovému manažerovi

Požadavky

  • praxe v automobilovém průmyslu na obdobné pozici
  • vzdělání technického směru
  • komunikační angličtina
  • perfektní organizační dovednosti
  • časová flexibilita pro nárazové úkoly

Benefity

  • motivační systém finančních bonusů
  • 5 týdnů dovolené
  • profesního růstu
  • každodenní využití angličtiny

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Vedoucí | Manažer | Automotive | Závodní | Výroba | Svařování | Projekt | Project Manager