VEDOUCÍ LOGISTIKY s AJ

Plný úvazek
Mzda
45 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
7-21-363488
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Ovládáš skladové hospodářství a domluvíš se anglicky? Baví tě optimalizace procesů v logistice?

Pošli nám svůj životopis!

Tvým úkolem bude:

  • navrhování optimalizací procesů dopravy, skladování, komunikace se zákazníky,
  • plánování, organizace a zajištění logistiky,
  • řízení úseku zákaznického servisu a skladového hospodářství,
  • interní plánování logistiky pro nové zakázky,
  • řešení problémů při zpracování zakázek,
  • komunikace s externími společnostmi - vyjednávání smluvních podmínek,
  • řešení závozů se zákazníky a dopravci.
Požadavky
  • min. SŠ vzdělání ekonomického nebo obchodního směru,
  • min. 3 roky praxe na obdobné pozici,
  • komunikativní AJ slovem i písmem,
  • schopnost vést tým,
  • organizační a komunikační schopnosti,
  • znalost MS Office,
  • znalost SAPu výhodou.
Benefity

možnost osobního růstu, vzdělávání a rozvoje

motivační mzdové ohodnocení

5 týdnů dovolené

příspěvky na stravování – formou stravenky

notebook, mob. telefon

možnost poskytnutí vozidla k soukromým účelům

příspěvek na penzijní připojištění