Propojení...

VEDOUCÍ LOGISTIKY

Lokalita Újezd
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 dny
Kontaktní osoba Lambrev Martin
Referenční číslo 10-30-233259

Popis pozice

Nabízíme Vám jedinečnou možnost pracovního uplatnění na manažerské pozici:

Jaká je pracovní náplň?

  • Reprezentovat společnost u zákazníků a dodavatelů
  • Vedení týmu v oddělení logistiky (cca 10lidí) a oddělení nákupu (do 5 lidí)
  • Optimalizace chodu a hledání nových inovativních řešení
  • Řízení, plánování a koordinace interních a externích logistických činností
  • Odpovědnost za chod skladu a termínů
  • Personální kompetence

Požadavky

  • Silná osobnost, přirozená autorita