VEDOUCÍ KVALITY | PELHŘIMOVSKO

Plný úvazek
Mzda
50 000 - 60 000 Kč
Referenční číslo
6-10-376078
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte prokazatelné zkušenosti z kvality? Vedli jste alespoň menší tým lidí? NEBO jste na seniorní pozici a rádi byste se dále posunuli? Pro našeho významného klienta na Pelhřimovsku hledám MANAŽERA KVALITY.

Chcete se profesně i finančně posunout výše? Rádi byste se chopili nové výzvy? Čeká Vás převzetí fungujícího oddělení ve strojírenské společnosti a přímé řízení kvality.

Vaším úkolem bude:

  • rozvoj systému řízení kvality
  • definování cílů v oblasti kvality + jejich vyhodnocení
  • vedení a motivace týmu lidí
  • zodpovědnost za řízení zákaznických a dodavatelských reklamací
  • optimalizace systému řízené dokumentace
  • kontrola předepsaných revizí a interních auditů
  • zlepšování a kontrola kvality procesů dle ISO 9000

Nástup možný IHNED!

Požadavky
  • SŠ/VŠ vzdělání
  • AJ na úrovni pro komunikaci slovem i písmem
  • dlouholeté působení v oblasti kvality ve strojírenské výrobní společnosti
  • zkušenosti s vedením týmu lidí a projektů
  • ŘP sk. B, aktivní řidič
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • příspěvek na obědy
  • notebook, mobil