Vedoucí hotelové údržby

Lokalita
Obor
Referenční číslo
2-40-338581
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro společnost, která vlastní síť luxusních hotelů, hledáme vhodného kandidáta na pozici:
VEDOUCÍ HOTELOVÉ ÚDRŽBY

Co bude Vaší náplní práce:
* odpovědnost za technickou údržbu 3 hotelů v Praze
* vedení týmu 4 techniků
* zajištění plánované údržby a dohled nad preventivní údržbou
* koordinace spolupráce s externími dodavateli
* administrace technické dokumentace a zajištění pravidelných revizí
* pravidelná komunikace s centrálou v zahraničí

Požadavky

* minimálně středoškolské vzdělání v technickém oboru
* zkušenosti na podobné pozici alespoň 3 roky - ideálně z hotelového prostředí
* technická znalost a orientace v technologiích jako vzduchotechnika, zabezpečení budovy, elektro atd.
* komunikativní znalost anglického jazyka (denní komunikace s centrálou)
* zkušenosti s vedením lidí
* dobré komunikační schopnosti, flexibilita
* řidičský průkaz B

Benefity

* pracovní pozici v mezinárodní společnosti
* zajímavé platové ohodnocení
* možnost dalšího vzdělávání v rámci oboru