Propojení...

VEDOUCÍ ENERGETIKY - strojírenská výroba

Lokalita Moravskoslezský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 60 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 28 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-237806

Popis pozice

Hledáme zkušeného energetika z výrobní firmy. Potřebujeme znalosti angličtiny a celkovou orientaci v energetických procesech. Pozice VEDOUCÍ ENERGETIKY je otevřena pro mezinárodní, výrobní společnost.

náplň práce:

  • koordinace obchodu s energetickými komoditami
  • kontrola zařízení pro výrobu páry, chlazení, parní a vodní kotle, topení
  • vedení a plánování údržby energetických zařízení
  • tvorba statistik a ročních výkazů
  • příprava investičních projektů v energetice
  • komunikace v AJ se zahraničním vedením
  • zajištění technické dokumentace pro opravy a modernizace
  • sledování poruchovosti - řešení problémů

Požadavky

  • vzdělání elektro směru
  • znalost procesů v oblasti energetiky ve výrobní společnosti
  • orientace v oblasti vodních kotlů, čerpadel, vzduchotechniky
  • aplikace teoretických znalostí do praxe
  • velmi dobrá znalost angličtiny
  • způsobilost k obsluze tlakových nádob
  • vyhláška 50/6
  • MS Office

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • možnosti kariérového i osobnostního růstu
  • platový růst zajištěn
  • možnost pomoci s ubytováním v prvních měsících zaměstnání
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na dopravu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Energetika | Absolvent | Inženýr | Specialista | Technik | Technolog | Strojní | Investice | Projekt | Údržba | Power engineer