Propojení...

VEČERNÍ RECEPČNÍ S AJ 10 hod/týden, 120 Kč/hod.

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 120 Kč/hod.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Team assistant
Referenční číslo 13-19-244586

Popis pozice

Chceš si přivydělat a zároveň si užít léta? Hledáš časově flexibilní brigádu? Zvládáš komunikaci v angličtině?

Pak nám určitě zašli svůj životopis a my Ti o pozici povíme víc.

Hledáme PART-TIME RECEPČNÍ na 10 hodin týdně.

Co je náplní práce?

  • uvítání klientů a hostů
  • starost o plynulý chod recepce i kanceláře
  • třídění a evidence pošty
  • objednávky kurýrních služeb
  • zpracování podkladů pro pracovní cesty
  • ad hoc úkoly ve spolupráci s office manažerem a dalšími členy týmu

Finanční ohodnocení: 120 kč/hod
Pracovní doba: 2-3x týdně 16:00-18:00 + možné zástupy v době dovolených
Nástup: červen 2017 (dlouhodobá spolupráce)
Lokalita: Praha 1

Požadavky

  • výborná znalost AJ
  • velmi dobrá znalost MS Office
  • předchozí praxe na recepci výhodou
  • časová flexibilita
  • pečlivost, dochvilnost, komunikační schopnosti
  • spolehlivost, samostatnost
  • reprezentativní vystupování

Benefity

  • práce v mezinárodním prostředí
  • kanceláře v centru Prahy
  • získání praxe na recepci

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Recepční | Recepce | Receptionist