ÚŽICE - Specialista zákaznického servisu - 25 000 Kč - vhodné pro absolventy!

Lokalita Říčany
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Müllerová Martina
Referenční číslo 19-12-241016

Popis pozice

Vládnete excelem, aspoň tak, že víte jak na kontingneční tabulky? Bydlíte poblíž Úžic a domluvíte se anglicky??

Mezinárodní společnost hledá do svého týmu kolegu/yni - na pozici SPECIALISTA ZÁKAZNICKÉHO SERVISU, který/á bude mít na starosti tyto činnosti:

  • zpracování a koordinace objednávek; zadávání dat do interní databáze
  • komunikace s ostatními odděleními: logistika, sklad, finance
  • zpracování excelových dokumentů
  • péče o stávající klienty

Nástup: dle dohody
Lokalita: Úžice

Požadavky

  • SŠ vzdělání, Bc. výhodou
  • anglický jazyk na komunikativní úrovni (nebát se zvednout telefon, vyřídit email v angličtině)
  • MS Office - Excel - nutná znalost kontingenčních tabulek
  • ochota, pracovitost, smysl pro detail

Řidičský průkaz sk. B, příp. bydliště v dané lokalitě

Benefity

  • stravenky
  • příspěvky na penzijní připojení

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | Administrativa | Zákaznický servis | Ostatní | Asistent / asistentka | Administration