Propojení...

Usměvavá/ý HR ASISTENT/KA- Praha 1

Zveřejněno před 7 dny
Kontaktní osoba Hollanová Martina
Referenční číslo 19-12-237862

Popis pozice

Máš vystudovanou SŠ, láká Tě HR, avšak máš pocit že bez zkušeností přímo z HR nemáš nikde šanci?

Máš rád/a srandu, týmovou práci a dokážeš pracovat pečlivě?

Nemáš problém zvednout telefon a pozvat kandidáta na pohovor jak v ČJ tak AJ?

Jsi organizační typ a jen tak něco Tě nezaskočí? ;)

Přihlaš se nám a získej zkušenosti z jedné z největších personálních agentur v ČR, kde se v prima kolektivu rozhodně nikdy nudit nebudeš:)

Co bude tvou hlavní náplní práce?

  • Telefonický prescreening uchazečů - každému uchazeči je potřeba zavolat a zjistit o něm potřebné informace dle požadavků na danou pozici
  • Práce se sociálními sítěmi jako Facebook či Linkedin
  • Selekce a zpracování reakce uchazečů (pracujeme s Outlookem, Excelem, Wordem a interní databází)
  • Organizace pohovorů s uchazeči
  • Zadávání jazykových (a případně jiných) testů
  • Úzká spolupráce se všemi členy týmu
  • Administrativní a organizační podpora týmu

Nástup: IHNED
Lokalita: Praha 1, 300m od zastávky metra Náměstí republiky

Na této pozici je zapotřebí samostatnost, avšak kdykoliv je zde tvůj tým, který Ti poradí/ ukáže/ napoví. Denně budeš komunikovat s uchazeči z celého světa, takže angličtinu využiješ opravdu na 150% a ještě se můžeš zdokonalit v jiném jazyce v rámci firemních jazykových kurzů.

Pro více informací nás neváhej kontaktovat. Budeme se těšit na zaslané životopisy jak v českém tak anglickém jazyce.

Požadavky

  • Zkušenosti v oblasti administrativy
  • Schopnost řešit problémy, proaktivní, zodpovědný a spolehlivý přístup
  • Anglický jazyk na dobré úrovni (denní komunikace s uchazeči po telefonu)
  • Komunikativní osobnost, otevřená, se smyslem pro humor :)

Benefity

  • 13.plat
  • 24 dnů dovolené
  • 2 sick days
  • Jazykové kurzy
  • Stravenky
  • Flexi passy
  • Možnost kariérního růstu
  • Perspektivní práci a zázemí prosperující společnosti
  • Atraktivní lokalita v centru Prahy
  • Odborná školení na pravidelné bázi
  • Prima mladý tým

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/lidske-zdroje-pravo-administrativa/

HR a administrativa a právo | HR | Asistent / administrátor | Junior | Administration