Propojení...

Ujíždíš na Active Directory?

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Králová Lenka
Referenční číslo 2-10-242535

Popis pozice

Chceš pracovat s nejlepšími z nejlepších, kteří poskytují podporu AD po celém světě?

Významná nadnárodní firma s aktivitami v automobilovém průmyslu, energetických zdrojích, elektrotechnických zařízeních, apod., s pobočkami po celém světě hledá:

Budoucího Active Directory Experta

do nově budovaného týmu poskytujícího služby v oblasti AD pro celou skupinu.

Tvým úkolem bude učit se od profíků, abys jednou mohl plnit stejné úkoly jako oni:

  • budování a implementace nových AD řešení
  • podpora řešení, zajištění chodu infrastruktury AD,
  • troubleshooting, poskytování konzultací
  • spolupráce na vývoji automatizace procesů v AD
  • monitoring a optimalizace AD služeb, jejich vylepšování, implementace změn
  • komunikace s interními klienty - poskytování konzultačních služeb, návrhy řešení
  • analýza požadavků businessu
  • zpracování dokumentace

Požadavky

Co musíš být, mít, umět nebo znát?
  • Nadšenec do MS Active Directory
  • Znalost OS Windows 2003/2008/2012
  • Zkušenosti se skriptováním ve VBScript a PowerShell
  • Znalost síťových protokolů
  • Bezva angličtina, aby ses domluvil s kolegy cizinci. A taky spousta projekt je mezinárodních...

Benefity

  • 13. a 14. plat
  • roční navyšování mezd
  • velice přátelské prostředí
  • práce v centru Prahy
  • zázemí silné stabilní společnosti
  • 5 týdnů dovolené
  • měsíčně 4 dny home office
  • budget na vzdělávání
  • jazykové kurzy
  • příspěvek na stravování
  • příspěvky na rekreaci
  • po roce: flexipasy 8500
  • zvýhodněný tel. tarif
  • příspěvek na penzijní připojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/it-telekomunikace/

IT a telekomunikace | Konzultace | Správa systému a hw | Administrátor / správce | Specialista | Konzultant | Koordinátor | Active Directory | VMware | Microsoft | DNS | Application SW administrator