Propojení...

ÚDRŽBÁŘ

Lokalita Pilsen
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Kavková Radka
Referenční číslo 9-21-323120

Popis pozice

Máte praxi na pozici Údržbáře?
Hledáte práci v Plzni?
Máme pro Vás skvělou příležitost.

Na pozici Údržbáře bude Vaší náplní práce:

  • opravy strojů a zařízení
  • finální seřizování strojů při výrobě a při změně produktu
  • snižování výskytu poruch
  • provádění periodické a preventivní údržby

Požadavky

  • elektrotechnické vzdělání
  • praxe na pozici údržbáře
  • vyhláška 50, § 5 (6)
  • manuální zručnost
  • ochota pracovat v třísměnném provozu

Benefity

  • bonusová složka 20% měsíční mzdy
  • navyšování základní mzdy na základě nabytých zkušeností
  • nadstandardní příplatky nad rámec zákona:
  • příplatek za práci v noci 20%
  • příplatek za práci o víkendu 50%
  • příplatek za práci přesčas nad limit zákoníku práce
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek za 100% docházku 500Kč měsíčně
  • příspěvek za 100% docházku 5000Kč 1x ročně
  • příspěvek na penzijní pojištění 1000 Kč / měsíc
  • stravenky 80Kč za odpracovaný den
  • flexi poukazy na sport, kulturu a dovolenou 3800Kč ročně
  • závodní stravování
  • firemní akce

Výroba a provoz | Výroba a průmysl | Elektrotechnika | Údržbář | Seřizovač | Zámečník | Elektro | Výroba | Údržba | Maintenance worker