ÚDRŽBÁŘ

Plný úvazek
Práce z domu
Práce pouze na pracovišti
Referenční číslo
113-10-404596
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Pro našeho klienta hledáme schopného adepta na pozici údržbář, který bude:

  • zastřešovat údržbu a opravy výrobních a nevýrobních technologií a zařízení
  • zajišťovat preventivní, reaktivní a prediktivní údržbu na strojích a technologiích
  • spolupracovat při instalacích nového strojního zařízení a infrastruktury
  • kooperovat s týmem kolegů i nadřízeným
Požadavky
  • min. SOU, technický obor pouze výhodou
  • manuální zručnost
  • zkušenost s opravami a údržbou strojního zařízení vítána, ale není podmínkou
  • přesnost, preciznost, odpovědnost a chuť do práce
  • Word, Excel na uživatelské úrovni
  • zkušenosti z údržby a ŘP výhodou
Benefity
  • 13. a 14. plat
  • závodní stravování
  • penzijní pojištění
  • vzdělávací kurzy