Propojení...

ÚČETNÍ SENIOR| NJ

Lokalita Liberecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před asi 1 měsícem
Kontaktní osoba Králová Veronika
Referenční číslo 11-11-235108

Popis pozice

V oblasti účetnictví máte bohaté zkušenosti a cítíte se v tabulkách a účtování jako ryba ve vodě? Německy mluvíte skoro stejně dobře jako česky? Pak neváhajte a přihlaste se nám!

Na pozici

bude Vaší náplní práce:

  • Účtování materiálových a režijních faktur a dobropisů, záloh,
interních dokladů
  • Příprava platebních návrhů a účtování bankovních transakcí
  • Účtování leasingu, o zásobách a inventurních rozdílech
  • Účtování o dlouhodobém majetku
  • Správa kmenových dat dodavatelů / odběratelů
  • Komunikace s dodavateli
  • Odsouhlasení otevřených položek s dodavateli / odběrateli
  • Zpracování cestovních příkazů
  • Závěrkové operace, sestavování finančních výkazů
  • Příprava k přiznání k DPH i DPPO, podkladů pro Intrastat a hlášení pro ČSÚ a ČNB

Požadavky

Jako ideální kandidát byste měl/a:
  • mít SŠ ekonomického směu
  • umět německy na komunikativní úrovni
  • znát účetnictví, DPH a DPPO
  • znát problematiku dlouhodobého majetku
  • pokud budete znát celní předpisy a zahraniční účetní standardy, bude to pro Vás výhodou
  • umět pracovat na PC, zejména v programu MS Excel
  • pokud budete znát program SAP, bude to pro Vás výhodou
  • se chtít učit novým věcem a být ochotný/á cestovat

Benefity

  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Fakturantka | Metodik | Podnikový | Senior | Týmová | Finance | Finance accountant