Propojení...

ÚČETNÍ se znalostí SAP, 35 000- 50 000 Kč

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 8 minutami
Kontaktní osoba Team assistant
Referenční číslo 13-11-240720

Popis pozice

Máte zkušenosti s účtování zásob a umíte pracovat se SAPEM? Hledáme právě Vás!

Právě obsazujeme pozici účetní v Praze, kde Vaší náplní bude:

  • účtování zásob a práce se SAPEM
  • podpora účetního oddělení

Jedná se o zástup za nemoc na dobu několika týdnů až měsíců. Možnost dlouhodobé spolupráce v případě vzájejmné spokojenosti.

Nástup: ihned
Spolupráce: 40 hodin/týdně (je možné i 30-40 hodin/týdně)
Smlouva na dobu určitou na dobu několika týdnů až měsíců s případnou možností prodloužení (při vzájemné spokojenosti možnost převodu do kmenového stavu a možnosti dlouhodobé spolupráce)
Lokalita: Praha 4
Mzda: od 35 000 Kč dle zkušeností (plný úvazek)

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • praxe na účetní pozici podmínkou
  • zkušenost se systémem SAP nutností
  • angličtina na komunikativní úrovni
  • dobré komunikační schopnosti
  • administrativní schopnosti včetně MS office
  • znalost finančních procesů

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky v hodnotě 100 Kč/den
  • nárok na flexipassy a sick days

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search-disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Podnikový | Bookkeeper, accountant