Propojení...

ÚČETNÍ se slovenským účetnictvím

Lokalita Praha hl.m.
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Mečlová Pavlína
Referenční číslo 19-11-247486

Popis pozice

Slovenské účtovníctvo znáte od A do Z a máte předchozí praxi v této oblasti? Ovládáte velmi dobře angličtinu? Pak možná hledáme právě Vás!

Úspěšná mezinárodní developerská společnost aktuálně nabízí zajímavou příležitost zejména, ale nikoliv výhradně, pro šikovné kandidát(k)y ze Slovenska na pozici

SAMOSTATNÁ/Ý ÚČETNÍ - slovenské účetnictví

Vaší náplní práce na této pozice bude:

  • příprava účetní knihy, zpracování faktur a plateb
  • měsíční rekonciliace účtů
  • příprava měsíčních přiznání DPH
  • příprava reportů a roční účetní závěrky
  • aktivní spolupráce se zaměstnanci back-office v ČR i na Slovensku

Požadavky

Ideální kandidát(ka) splňuje následující kritéria:
  • ukončené vzdělání ekonomického směru
  • min. 2-3 roky praxe v účetnictví
  • teoretická znalost IFRS, praktická zkušenost velmi vítána
  • pokročilá angličtina
  • velmi dobrá znalost MS Office, zejména Excelu
  • výborné komunikační a organizační schopnosti
  • samostatnost, rozhodnost

Nástup: co nejdříve
Lokalita: Praha 1

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • možnost jazykového vzdělávání
  • flexibilní pracovní dobu
  • smlouvu na dobu neurčitou
  • catering na pracovišti - snídaně, obědy, večeře

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/finance-bankovnictvi/

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Finance | Samostatná | Senior | Finance accountant