Účetní s využitím jazyků v centru Liberce!

Plný úvazek
Mzda
25 000 - 37 000 Kč
Referenční číslo
11-7-356542
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Účetní, ať již zkušení, nebo absolventi, malí nebo velcí, pozor! Čísla, tabulky, faktury, to je Vaše? Umíte dobře anglicky, německy nebo italsky?

Pak neváhejte a přihlaste se nám!

Na pozici

bude Vaší náplní práce:

  • Účtování materiálových a režijních faktur a dobropisů, záloh,

interních dokladů

  • Příprava platebních návrhů a účtování bankovních transakcí
  • Účtování leasingu, o zásobách a inventurních rozdílech
  • Účtování o dlouhodobém majetku
  • Správa kmenových dat dodavatelů / odběratelů
  • Komunikace s dodavateli
  • Odsouhlasení otevřených položek s dodavateli / odběrateli
  • Zpracování cestovních příkazů
  • Závěrkové operace, sestavování finančních výkazů
  • Příprava k přiznání k DPH i DPPO, podkladů pro Intrastat a hlášení pro ČSÚ a ČNB
Požadavky
  • SŠ ekonomického směru, VŠ výhodou
  • angličtina, němčina nebo italština na komunikativní úrovni; kombinace jazyků výhodou
  • znalost účetnictví, DPH a DPPO
  • znalost problematiky dlouhodobého majetku
  • práce na PC a v MS Office
  • znalost SAP výhodou
  • ochota k občasným zahraničním cestám
Benefity
  • stravenky
  • 5 týdnů dovolené
  • jazykové kurzy
  • penzijní připojištění
  • kulturní akce
  • parkovací místo v centru města
  • flexibilní pracovní doba
  • možnost home office (až 2 dny v týdnu)