Propojení...

ÚČETNÍ S NĚMČINOU AŽ 50 000 Kč - PRÁCE V ŽITAVĚ

Lokalita Liberecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 40 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Štěpánková Jana
Referenční číslo 11-11-238241

Popis pozice

Jste účetní a mluvíte německy? Máte praxi aspoň 3 roky, SAP pro Vás nejsou jen tři písmena a vyznáte se v evropské finanční legislativě? Ano? Pak pro Vás máme práci se mzdou až 50 000Kč.

Hledáme do týmu v Žitavě ÚČETNÍ S NĚMČINOU!

Co Vás čeká:

  • správa účtů hlavní knihy
  • účtování přijatých faktur
  • denní komunikace v němčině

Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání ekonomického směru
  • praxe na pozici účetní aspoň 3 roky
  • němčina pro denní komunikaci
  • znalost podvojného účetnictví a evropské finanční legislativy
  • znalost SAP výhodou

Benefity

  • bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • stravenky
  • nadstandardní finance
  • práce v Německu

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Audit | Účetnictví | Účetní | Účetnictví | Regionální | Interní | ČR | Senior | Týmová | Samostatná | Hlavní | IFRS | Bookkeeper, accountant