Propojení...

Účetní pohledávek

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 5 dny
Kontaktní osoba Slováková Michaela
Referenční číslo 19-11-236565

Popis pozice

Perfektní příležitost pro junior účetní!!!

Mezinárodní společnost působící v oblasti automotive hledá do svého týmu nového kolegu na pozici ÚČETNÍ POHLEDÁVEK.

Pokud máte alespoň rok praxe na pozici účetní a hledáte novou příležitost, neváhejte a pošlete mi své CV!

Hlavní náplní práce bude:

  • Správa pohledávek, párování plateb odběratelů
  • Komunikace se zákazníky a reporting do skupiny
  • Účtování cenových rozdílů, reklamací a logistických nákladů
  • Speciální/službová fakturace
  • Správa databáze zákazníků
  • Měsíční odsouhlasení pohledávek a závazků s ostatními členy skupiny
  • Příprava podkladů pro netting a následné párování
  • Dokladová inventarizace přidělených účtů

Požadavky

  • SŠ/VŠ ekonomického směru
  • Alespoň ročná praxe v účetnictví
  • Praxe v mezinárodní společnosti výhodou
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni (min. B1)
  • Znalost práce na PC – MS Excel, MS Word, ekonomický software

Benefity

  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního růstu
  • Zajímavé finanční ohodnocení a motivační program
  • Výkonový bonus
  • 5 týdnů placené dovolené
  • Stravenky
  • Příspěvek na penzijní nebo životní připojištění
  • Jazykové kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Junior | Bookkeeper, accountant