Propojení...

ÚČETNÍ - Karlín

Lokalita Karlín
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 22 dny
Kontaktní osoba Mečlová Pavlína
Referenční číslo 19-11-247216

Popis pozice

Máš alespoň dva roky praxe na pozici účetníi? Ačkoli tě práce s čísly baví, naplňovala by tě rozmanitější zodpovědnost? Láká tě neformální, moderní a nadčasové prostředí, společnost přátelského kolektivu a možnost uplatnit nejen účatní znalosti?

Pokud říkáš ano a k tomu se považuješ za schopného, energického a samostatného člověka, který potřebuje chápat souvislosti, nebojíš se komunikovat (a to i v anglickém jazyce) - neváhej a pošli nám své CV, možná pro tebe máme tvoji práci snů!

Na pozici ÚČETNÍ tě čeká řada různorodých aktivit:

  • kontrola správnosti účetních dokladů
  • zpracování a zaúčtování přijatých faktur
  • zpracování bankovních výpisů, kontrola plateb
  • příprava platebních příkazů (tuzemské i zahraniční), zápočtů a podkladů pro účetní
  • správa datových schránek
  • vystavování faktur, přefakturace mezi společnostmi
  • tvorba intrastat
  • správa vozového parku
  • spolupráce s dalšími odděleními společnosti
  • přímá komunikace s privátními bankéři
  • komunikace s auditory
  • přímá spolupráce s finančním ředitelem a ředitelem společnosti
  • příprava účetních podkladů

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru (ideálně fakulta financí a účetnictví)
  • pokročilá znalost angličtiny
  • zájem o problematiku firemních financí a účetnictví, ochota dále se vzdělávat
  • praxe v oblasti financí a účetnictví ideálně 3 roky, minimálně 2 roky praxe
  • dobrá znalost práce na PC
  • pečlivost, spolehlivost, samostatnost
  • dobré komunikační a organizační schopnosti
  • reprezentativní vystupování a pozitivní pšítup
  • znalost účetního programu Aconto nebo Abra výhodou

Benefity

  • zázemí úspěšné mezinárodní společnosti
  • zaměstnanecká sleva na portfolio produktů
  • občerstvení na pracovišti
  • moderní, příjemné pracovní prostředí
  • firemní akce
  • pohyblivý balíček benefitů

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=finance-bankovnictvi

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Účetní | Junior | Asistent / asistentka | Podnikový | Týmová | Samostatná | Bookkeeper, accountant