Účetní

Plný úvazek
Mzda
40 000 - 55 000 Kč
Referenční číslo
19-7-384576
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Máte zkušenosti v účetnictví a dokážete pracovat samostatně?

Chcete kariérní růst?

Ovládáte dobře MS Excel?

Chcete být součástí příjemného pracovního prostředí?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici: účetní

Vaše hlavní náplň práce:

  • Vedení účetnictví v souladu s českými účetními a daňovými předpisy
  • Kontrola, účtování a administrace účetních dokladů
  • Zadávání bankovních příkazů, kontrola a párování přijatých i odchozích plateb
  • Provádění pravidelných měsíčních kontrol ve finančním účetnictví
  • Zpracování měsíčních a ročních závěrek
  • Úzká spolupráce s finančním manažerem, daňovým poradcem, popř. externí účetní společností

Lokalita: Praha

Požadavky
  • Znalost zákona o účetnictví a dalších daňových předpisů
  • Zkušenost z obdobné pozice
  • Velmi dobrá znalost MS Excel
  • Samostatnost
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Firemní akce
  • Stravenky
  • Notebook a telefon