Účetní

Plný úvazek
Mzda
37 000 - 45 000 Kč
Referenční číslo
16-7-375950
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

V číslech a účetnictví se cítíte jako ryba ve vodě?

Nebojíte se prostředí mezinárodní firmy s technickým zaměřením a oceníte práci v menším účetním kolektivu?

Tak čtěte dál!

  • Starat se budete o kompletní finanční účetní agendu (především pro Slovensko).
  • Zpracovávat budete faktury, banky, podklady pro Instrastat, podklady pro audity.
  • Dále se dostanete k účetním závěrkám, inventurám i zpracování pokladen.
  • Pracovat budete ve 3 členném kolektivu.
Požadavky

Jaké znalosti na pozici hledáme a co využijete?

  • praxe na podobné účetní pozici
  • alespoň středně pokročilá znalost AJ (využití v rámci firmy)
  • chuť být součástí mezinárodního prostředí
  • výhodou bude znalost SAP, ale není podmínkou
  • pečlivost, organizovanost, systematický přístup k práci
Benefity
  • 5 týdnů dovolené
  • občasná práce z domu
  • Multisport karta
  • příspěvek na stravování
  • jazykové vzdělávání
  • roční bonusy