Účetní

Referenční číslo
19-7-373079
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice

Baví Vás čísla a chcete se rozvíjet v oblasti účetnictví?

Rádi se učíte a jste zodpovědní? Dokážete pracovat samostatně?

Pokud ano, neváhejte se přihlásit na pozici "účetní"

Vaší náplní práce bude:

  • zpracování kompletní účetní agendy firmy
  • účtování běžných účetních operací
  • příprava a zpracování plateb
  • účtování a vedení agendy dlouhodobého majetku
  • Spolupráce při přípravě DPH
  • spolupráce při přípravě měsíčních a ročních závěrek
  • spolupráce na přípravě reportingu
  • mnoho dalšího
Požadavky
  • Praxe na účetní pozici
  • Orientace v účetních standardech a daňové problematice
  • Velmi dobrá znalost MS Office, pokročilá znalost MS Excel
  • Profesionální a odpovědný přístup, pečlivost, spolehlivost
Benefity
  • Po zapracování možnost občasné práce z domova
  • 5 týdnů dovolené
  • Sick days
  • Stravenky
  • Firemní akce
  • Multisport