Propojení...

Junior Treasury Specialista - FLEXIBILNÍ PRACOVNÍ DOBA

Lokalita Prague
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 13 hodinami
Kontaktní osoba Vlčková Klára
Referenční číslo 20-28-247375

Popis pozice

Oblast: FINANCE- ŘÍZENÍ FINANČNÍ ZDROJŮ - TREASURY - CASH FLOW REPORTING
Jazyky: komunikativní ANGLIČTINA (španělština výhodou)
Lokalita: Praha (v docházkové vzdálenosti stanice metra)
Společnost: Mezinárodní IT společnost

Pokud máte předchozí znalosti či zkušenosti v oblasti FINANCÍ či ÚČETNICTVÍ, pracujete v Excelu a zvládáte funkce a kontingenční tabulky, hledáme na pozici Junior Treasury specialisty právě vás!

Jako Junior Treasury Specialista budete:

  • zodpovídat za zprocesování veškerých bankovních transakcí
  • kontrolovat bankovní transakce nahrané do systému SAP, dohledávat případné rozdíly a řešit nesrovnalosti,
  • zpracovávat cash flow, predikce a reporting,
  • připravovat platební příkazy, řešit schvalování plateb a s tím související komunikaci,
  • účtovat o přecenění bankovních účtů vedených v cizích měnách,
  • provádět měsíční odsouhlasení zůstatků na bankovních účtech se zůstatky v hlavní knize,
  • komunikovat napříč všemi odděleními

Požadavky

Bez čeho se na pozici Junior Treasury Specialisty neobejdete?
  • Vzdělání v oblasti financí/ekonomie/účetnictví.
  • Komunikativní znalosti angličtiny pro každodenní komunikaci
  • Znalosti finančních procesů a účetnictví
  • Schopnosti pracovat na PC a s MS Office (především Excel a jeho funkce)
  • Pečlivosti a analytického myšlení

Výhodou bude pokud máte:
  • Uživatelskou znalost systému SAP pro práci v systému
  • Předchozí pracovní zkušenost v oblasti financí a účetnictví
  • Znalost španělského jazyka

Benefity

Na jaké benefit se můžete těšit?
  • Flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • Možnost občasné práce z domova (3 dny/měsíčně)
  • 5 400 Kč na jazykové vzdělávání a další kurzy
  • 2 placené dny na externí školení
  • Propracovaný systém interního vzdělávání a rotační program
  • 5 týdnů dovolené
  • Stravenky
  • Kafetérie (v hodnotě 3% hrubého měsíčního platu)
  • Úrazové a cestovní připojištění i pro soukromé účely
  • Zaměstnanecké slevy
  • Občerstvení na pracovišti, včetně košíků s ovocem
  • Teambuildingy a zaměstnanecké akce

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=business-services

Multilingual | Finance a bankovnictví | Finance SSC | Účetnictví | Účetní | Analytik | Specialista | Finance | Týmová | SAP | Reporting | Finanční aplikace | Pohledávky / úvěry | Bankovnictví | Treasury | Treasury specialist