Propojení...

TICKET ADMINISTRATOR, 120 Kč/hod

Lokalita Praha hl.m.
Obor
Druh pozice Částečný úvazek
Mzda 120 Kč/hod.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 13-19-244587

Popis pozice

Máte zájem získat praxi v mezinárodní IT společnosti? V současné době hledáme pro svého významného klienta působícího v oblasti IT vhodné uchazeče/ky studující VŠ technického zaměření na pozici TICKET ADMINISTRATOR.

Náplň práce:

  • vyřizování zákaznických ticketů, helpdesk
  • distribuce zákaznických požadavků na kompetentní osoby
  • kontrola termínů
  • koordinace projektu v oblasti IT
  • podpora týmu

Pracovní doba: 20 hod/týden (dlouhodobá spolupráce)

Mzda: 120 Kč/hod

Lokalita: Praha 4 - Chodov

Požadavky

  • ideálně student/ka VŠ (se zaměřením na informatiku, nebo aspoň se zájmem o IT)
  • zájem o dlouhodobou spolupráci
  • dobrá znalost anglického jazyka (každodenní komunikace s cizinci)
  • pokročilá znalost MS Office
  • orientace v oblasti IT nutností
  • pečlivost
  • prozákaznický přístup

Benefity

  • možnost získání praxe v mezinárodní společnosti
  • příspěvek na stravování
  • využití AJ
  • moderní pracovní prostředí

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/brigady-docasna-prideleni/

Finance a bankovnictví | Účetnictví | Absolvent | Fakturantka | Účetní | Asistent / asistentka | Junior | Ostatní | Týmová | Administration