TESTER

Referenční číslo
12-16-355876
Tato pozice je archivovaná
Popis pozice
  • testování softwaru
  • monitorování a verifikace chyb
  • zvyšování kvality produktu
  • systematická kontrola produktu a verifikace stávajících chyb
  • testování nově vznikající funkcionality
  • příprava nových testovacích scénářů a případně jejich automatizace
Požadavky
  • ideálně IT vzdělání
  • alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • zkušenosti s reportováním chyb vítány
  • základy libovolného jazyka jsou výhodou
Benefity
  • flexibilní pracovní doba
  • pracovní smlouva na dobu neurčitou
  • práce v menší, ale stabilní společnosti, kde panuje neformální prostředí a přátelská atmosféra
  • až 30 dní dovolené, výuka jazyků v pracovní době, firemní školení, 13. plat, sick day, relokační balíček, benefitní systém formou „cafeteria“