Propojení...

TECHNOLOG - VSTŘIKOVÁNÍ POLYMERŮ

Lokalita Moravská Třebová
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-30-224633

Popis pozice

Výrobní společnost hledá Technologa, do technologického centra.

Vaší pracovní náplní bude:

  • vývoj a optimalizace výrobních procesů v oddělení vstřikování
  • zajištění výrobních prostředků pro sériovou výrobu7* podpora a technické poradenství pro dodavatele
  • podpora pro zlepšení výrobních procesů

Požadavky

  • vzdělání technického směru
  • podmínkou je zkušenost s obsluhou vstřikovacích lisů
  • znalost systémů CAD/CAM výhodou
  • schopnost komunikace v anglickém nebo německém jazyce
  • řidičský průkaz sk. B

Benefity

25 dní dovolené
příspěvěk na penzijní připojištění
13.plat
příspěvek na dopravu
stravenky
zaměstnanecké slevy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Technolog | Technologie | Technologist