TECHNOLOG / PROCESNÍ INŽENÝR - uvítáme také šikovného absolventa !!!

Lokalita Zlínský kraj
Druh pozice Plný úvazek
Zveřejněno před 18 dny
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 4-30-247398

Popis pozice

Naším klientem je společnost, ve které máte jistotu silného partnera. Vaše práce na pozici Technologa nebude snadná, ovšem získáte díky ní vysokou profesní úroveň a kredit.

Co se od Vás očekává:

  • plánování, nakupování a uvádění do provozu výrobních a montážních zařízení
  • vypracovávání a hodnocení standardizovaných výrobních a montážních konceptů
  • provádění technických hodnocení všech nabídek dodavatelů v rámci projektu
  • monitoring a zajišťování technických a včasných výrobních/montážních zařízení u dodavatele
  • včasné uvádění zařízení do provozu v závodu
  • hodnocení a realizace technických změn v rámci zákaznických projektů a péče o sériovou výrobu

Požadavky

  • VŠ strojní nebo výrobní technika
  • praxe na obdobné pozici
  • technický background
  • znalost anglického jazyka
  • ochota cestovat, zájem pro práci, flexibilita

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 13. a 14. platy
  • závodní stravování
  • penzijní připojištění
  • příspěvek na volnočasové aktivity
  • a jiné zajímavé benefity

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Výroba a provoz | Průmysl | Výroba a průmysl | Inženýr | Specialista | Technik | Technolog | Proces | Process engineer