Propojení...

TECHNOLOG | příležitost pro absolventy!

Lokalita Liberecký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 6 měsíci
Kontaktní osoba Králová Veronika
Referenční číslo 11-30-235116

Popis pozice

Jste čerstvým absolventem a elektrotechnika je Vašim největším koníčkem? Chcete nastartovat svoji kariéru?

Pak se nám přihlašte na nově vypsanou pozici na

Na této pozici budete

  • koordinovat zavádění nových technologií
  • vypracovávat technologické postupy a podklady pro seřizování strojů
  • spolupracovat při výrobě vzorků a zadávat technologické postupy do systému
  • podílet se na nových projektech
  • v rámci týmu zvyšovat produktivitu a podílet se na procesech neustálého zlepšování

Požadavky

požadujeme:
  • SŠ/VŠ se zaměřením na elektro
  • praxi na obdobné pozici
  • výbornou znalost AJ nebo NJ
  • znalost technické dokumentace
  • základní znalost systému řízení jakosti (ISO 16949)
  • znalosti běžně používaných technologií, systémů zkušebních zařízení
  • znalost práce na PC – MS Office (SAP a AutoCAD výhodou)
  • znalost ergonomie a MTM časových studií práce výhodou
  • týmovost, flexibilitu, ochotu se učit novým věcem

Benefity

  • finanční bonusy
  • 5 týdnů dovolené
  • rehabilitace, masáže
  • jazykové kurzy
  • závodní stravování
  • možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Výroba a provoz | Engineering | Strojírenství | Technolog | ISO/TS 16949 | Technologie | Technologist