Propojení...

TECHNOLOG MONTÁŽE

Lokalita Moravská Třebová
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 35 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-30-224634

Popis pozice

Pro technické centrum výrobní společnosti hledám Technologa montáže.

Vaší pracovní náplní bude:

  • vývoj a optimalizace montážních procesů
  • vytváření technické předkalkulace
  • implementace montážních procesů
  • úzká spolupráce s mateřskou společností
  • podpora při auditu a při zlepšování procesů

Požadavky

  • vzdělání technického směru
  • schopnost komunikace v anglickém, nebo německém jazyce
  • znalost mechanických a penumatických systémů
  • zkušenost s konstrukcí jednoúčelových zařízení
  • znalost systému CAD S

Benefity

25 dní dovolené
příspěvěk na PP 500,-
13.plat
příspěvek na dopravu
  • stravenky, kantýna, zaměstnanecké slevy, pružná pracovní doba

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Inženýr | Technolog | Montáž | Technologist