Propojení...

TECHNOLOG | FARMACEUTICKÝ PRŮMYSL, až 45 000 Kč/měs.

Lokalita Střížkov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 45 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 3 měsíci
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 13-30-244667

Popis pozice

Máte zájem pracovat pro významnou farmaceutickou společnost, jste technolog a angličtina Vám nedělá problémy?

Máte rád/a nové výzvy a nebojíte se práce pod stresem? Potom hledáme právě VÁS!

Náplní práce bude:

  • Zavádět, kontrolovat a optimalizovat technologické postupy ve výrobě TLF (tekuté lékové formy)
  • Zavádět a optimalizovat výrobní technologie za účelem kvality a efektivnosti výroby
  • Řešení technologických problémů ve výrobě
  • Vypracovávat specifikace surovin, sledovat jejich kvality, rozhodovat o možnosti použití na základě osvědčené technologie za účelem kvality a efektivnosti výroby
  • Vypracování a revidování dokumentace

Lokalita: Praha 10

Požadavky

  • SŠ/VŠ chemického nebo farmaceutického směru PODMÍNKOU
  • Zkušenosti na obdobné pozici min. 2 roky
  • Komunikativní úroveň AJ - využití na denní bázi
  • Znalost pravidel SVP, bezpečnosti a hygieny práce
  • Pokročilá úroveň MS Office
  • Znalost SAP výhodou

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • 5 sick days
  • kvartální a roční bonusové ohodnocení
  • příspěvek na stravné a MHD
  • příspěvek zaměstnavatele na penzijní a životní pojištění

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Zdravotnictví | Farmacie | Petrochemie | Chemie | Technolog | Proces | Technologist