Propojení...

TECHNOLOG CNC

Lokalita Olomoucký kraj
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 30 000 - 40 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 11 dny
Kontaktní osoba Vaidová Magda
Referenční číslo 12-30-246566

Popis pozice

Náplní práce:

  • Tvorba technologických postupů v oblasti CNC soustružení
  • Tvorba CNC programů, volba nástrojů, stanovování výkonových norem
  • Navrhování a zavádění zlepšení technologií s cílem zvýšení produktivity
  • Zavádění nových technologií do výroby
  • Spolupráce s útvarem kvality v oblasti zlepšování parametrů výrobků
  • Provádění validace procesů pro nové výrobky
  • Navrhování nových technologií v oblasti obrábění
  • Schopnost aplikovat inovace do procesu obrábění

Požadavky

  • VŠ technického směru
  • Znalost strojírenské technologie, zvláště programování CNC soustruhů
  • Praxe na obdobné pozici
  • Dobrá znalost AJ vvýhodou

Benefity

stabilní společnost
možnost profesního růstu
příspěvek na stravování
práce přímo v Olomouci

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/cs/job-search?disciplines=engineering

Engineering | Strojírenství | Technolog | CNC | Technologist