Propojení...

TECHNOLOG | BEROUN

Lokalita Beroun
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 35 000 - 50 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 4 měsíci
Kontaktní osoba Koudelová Eliška
Referenční číslo 2-30-244297

Popis pozice

Výrobní společnost v Berouně hledá nového kolegu na pozici TECHNOLOG.

Hlavní náplní práce bude:

  • aktivní práce na náběhu nových technologií a výrobků
  • tvorba pracovních postupů
  • zlepšování výrobních procesů
  • spolupráce s ostatními odděleními (logistika, konstrukce, kvalita...) k zajištění plynulého procesu
  • udržování kmenových dat a administrace dat v SAPu
  • komunikace s dodavateli
  • plánování rozložení pracovišť

Požadavky

  • strojní vzdělání
  • zkušenost na obdobné pozici ve výrobní společnosti (automotive)
  • zkušenost s projektovým řízením VÝHODOU
  • povědomí o standardech štíhlé výroby VÝHODOU
  • komunikativní znalost AJ
  • zkouška dle vyhlášky 50 §6

Benefity

  • 5 týdnů dovolené
  • Čtvrtletní bonusy
  • Pružná pracovní doba
  • Příspěvek na dovolenou
  • Rozsáhlý program zaměstnaneckého vzdělávání
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Dotované stravování

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Výroba a provoz | Engineering | Strojírenství | Průmysl | Výroba a průmysl | Technolog | Výroba | Technologist