Propojení...

TECHNOLOG

Lokalita Krnov
Druh pozice Plný úvazek
Mzda 25 000 - 30 000 Kč/měs.
Zveřejněno před 2 měsíci
Kontaktní osoba Team Assistant
Referenční číslo 212689

Popis pozice

Máte vzdělání v oblasti strojírenství a domluvíte se anglicky? Pak neváhejte a ozvěte se, možná hledáme právě Vás.

Vaší náplní práce bude:

  • zavádění nových produktů do výroby
  • zodpovědnost za náklady, funkčnost, čas a kvalitu ve výrobě
  • rozvržení výrobních procesů

Požadavky

  • SŠ, VŠ vzdělání technického směru (ideálně strojírenství)
  • u ŠŠ kandidáta požadovaná praxe na obdobné pozici min. 3 roky
  • komunikativní znalost anglického jazyka podmínkou
  • znalost nástrojů kvality
  • výborné komunikační a prezentační dovednosti

Benefity

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • pružná pracovní doba
  • dotované závodní stravování
  • jazykové vzdělávání
  • vzdělávací kurzy

Více podobných pozic naleznete na www.grafton.cz/nabidka-prace/engineering/

Engineering | Strojírenství | Technolog | Kotle | Plyn | Mechanical engineering technologist